Home

 (Fn + šípka_vľavo on MacBooks)

Jedného dňa tu bude niečo krásne a veľkolepé. Možno lepší Hamlet, alebo liek na rakovinu, no dovtedy bude musieť stačiť aj to málo čo tu mám. ;) Čakanie na dokonalú a vseobsažnú stránku si budem krátiť prenášaním článkov a galérii z pôvodnej homepage (houmpejdž) a hádam aj prihodím nejake tie novinky.

Svojej bývalej sa týmto ospravedlňujem, nie je však prvá a možno ani posledná s rovnakým osudom - tak už to na webe chodí..

PS: Alicka Lubim ta! :)

Disclaimer

Každý robí chyby, len ja ich sem vkladám úmyselne, aby ich niekto mohol nájsť a pochvaliť sa mi. Takže ak sa podarí, chváľte sa na: miroslav@pohonet.sk ;)

Inak obsah sa snažím tvoriť si sám, ale ak by mal niekto pocit, že som mu ukradol myšlienku, ktorú mal už už na jazyku, alebo nebodaj na webe, nech dá o sebe vedieť.

Za komentáre pod článkami nezodpovedám, lebo som vraj nezodpovedný.

Obsah?!

Takže čo by stálo za zhliadnutie?

Skúste niečo spomedzi mojich blogových zápiskov. Možno pomôže tabuľka na prepočet vzdialeností a výkonov pre wifi. (alebo teoreticky akékoľvek rádiové spojenie)

Istú dobu bola pomerne aktívna a živá diskusia okolo ovládača flarion (v T-mobile tzv. "rýchly internet")  karty pre linux (ft-1000). Pomaly - vďakabohu - zapadá prachom.

Keby niekoho zaujímala moja maličkosť (aj takí sú), tak tu je nejaké info o cezz -ovi (to som ja) ;)

No a s mojími blízkymi sme podnikli pár akcii, pre nich a pre zvedavcov je tu pár stránok o akciach čo som zažil.